< Powrót

Uwięzi

Uwięzi

Wiązania dla bydła

W zależności od tego, jaki chów bydła prowadzisz, warto zaopatrzyć się w niezbędne artykuły hodowlane. Wiązania dla bydła są wykorzystywane nie tylko w utrzymaniu zwierząt w systemie uwięziowym, ale mają także praktyczne zastosowanie w przypadku tego wolnostanowiskowego. W Pomelac znajdziesz uwięzi dla cieląt i bydła.

Uwięź dla cieląt – kiedy ją stosować?

Co do zasady, w przypadku młodych osobników nie można stosować wiązań, dopóki nie skończą one 6 miesiąca życia. Wyjątkiem jest wykorzystanie uwięzi dla cieląt na czas karmienia lub przeprowadzenia niezbędnych zabiegów pielęgnacyjnych, jednak nie dłużej niż przez godzinę. Co więcej, przepisy wymagają, aby wykorzystać takie wiązanie, które nie spowoduje ryzyka zadławienia się i umożliwi zmianę pozycji zwierzęcia. Takie produkty znajdziesz w Pomelac. Nasze uwięzie dla cieląt są wykonane z mocnych pasów nylonowych, a do tego są wyposażone w trwały łańcuch mocujący.

Uwięź dla bydła – jaką wybrać?

Warto zadbać o to, aby wybrane wiązania dla bydła były odporne na rozerwanie. Produkty od Pomelac są wyprodukowane z mocnego nylonu i zabezpieczone przez dodatkowe paski z karabińczykiem, dzięki czemu sprawdzą się doskonale nawet w przypadku narowistych zwierząt. W zależności od rozmiaru bydła możesz zdecydować się na uwięzie o długości części naszyjnej od 1,35 m do 1,5 m. W naszej ofercie znajdziesz także akcesoria do wiązania dla bydła, takie jak karabińczyki czy fragmenty uwięzi lub pasy zabezpieczające. Z pewnością zamówisz odpowiedni produkt dla siebie. W razie wątpliwości skontaktuj się z nami, chętnie doradzimy przy wyborze. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!