< Powrót

Koryta dla bydła i koni

Koryta

Pomelac dostarcza wysokiej jakości koryta dla bydła, owiec i koni . W naszym asortymencie znajdą Państwo szeroką gamę produktów wykonanych z najlepszych materiałów dla optymalnej trwałości, wytrzymałości oraz bezpieczeństwa zwierząt. Mogą to być przenośne lub przeznaczone do stałego montażu koryta dla koni, dla bydła i owiec w różnych kształtach i pojemnościach. Istnieje możliwość dokupienia dopasowanych listew brzegowych oraz innego rodzaju akcesoriów. Zapraszamy do sprawdzenia oferty!

Koryta dla bydła

Bez względu na to, czy w Twojej hodowli znajduje się bydło mleczne, czy mięsne – niezbędny jest wybór wysokiej jakości koryta. Dzięki temu zadbasz o efektywne karmienie zwierząt i ich stały przyrost masy. W naszej ofercie znajdziesz koryta dla bydła o różnych pojemnościach, sięgających od 11 l do nawet 50 l. Ze względu na różnorodność rozmiarów doskonale sprawdzą się one również na pasze dla owiec, trzody czy koni. Koryta w naszej ofercie są wykonane z trwałego tworzywa sztucznego, dzięki czemu posłużą one długo w Twoim gospodarstwie. Produkty są dostępne w uniwersalnym kolorze zielonym. W zależności od potrzeb znajdziesz modele zaczepiane czy montowane na belkach lub wygrodzeniach rurowych.

Przenośne koryto z paszą dla owiec, koni i bydła

W Pomelac znajdziesz także przenośne koryta dla koni, owiec czy bydła. Doskonale sprawdzą się one podczas dokarmiania na pastwisku czy w jakimkolwiek innym miejscu, w którym chcesz zadbać o prawidłowe spożywanie paszy przez zwierzęta. Przenośne koryto dla owiec lub bydła jest wyposażone w wygodny pałąk do przenoszenia i ma formę wiadra. W naszych produktach znajdziesz także praktyczne zaczepy, dzięki którym z łatwością je zamontujesz na przykład na wygrodzeniu rurowym. W zależności od potrzeb możesz zdecydować się na koryta przenośne, o różnej pojemności, w odcieniach zieleni lub niebieskiego.  Zamawiając wysokiej jakości produkty wykonane z trwałego tworzywa, zadbasz o prawidłowe karmienie bydła, koni i owiec.

Koryta dla bydła – akcesoria

Oprócz wyboru odpowiednich koryt warto również zastanowić się nad zamówieniem do nich praktycznych akcesoriów. W Pomelac znajdziesz:
  • szufelki do zadawania paszy
W hodowli warto zadbać o to, aby wszystkie procesy przebiegały efektywnie i szybko. Dlatego korzystnym wyborem będzie zakup naszych szufelek do zadawania paszy. W zależności od potrzeb możesz zdecydować się na modele o pojemności od 2 do 2,5 l. Dzięki temu podawanie pokarmu będzie odbywać się w higienicznych warunkach i łatwo odmierzysz potrzebną ilość pożywienia dla zwierząt. Produkty są wykonane z atestowanego tworzywa sztucznego i są wyposażone w ergonomiczną rączkę. Dodatkowo miarka 2,5 l ma praktyczną miarkę ułatwiającą dozowanie paszy.
  • listwy brzegowe do koryt
Wiele hodowców uskarża się na usypywanie się paszy poza koryta. To skutkuje nie tylko marnotrawieniem pożywienia, ale również koniecznością częstego sprzątania posadzki budynku inwentarskiego. W naszej ofercie znajdziesz listwy brzegowe, które z łatwością dopasujesz do różnych modeli koryt. W ten sposób zapobiegniesz przesypywaniu się paszy. W Pomelac zamówisz także inne elementy, takie jak wkłady czy korki spustowe. Dzięki temu zadbasz o to, aby koryta dla owiec, koni i bydła były niezwykle praktyczne. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!