< Powrót

Zwijaki do przewodów

Zwijaki do przewodów

Zwijaki do przewodów 

Oferujemy zwijaki do przewodów w wielu wersjach: z dodatkowymi funkcjami, w różnych rozmiarach i o zróżnicowanym wyglądzie. Dzięki temu w asortymencie naszych dealerów znajdziesz urządzenia dopasowane do swoich potrzeb. Ułatwią Ci organizację, utrzymanie porządku oraz sprawią, że przewodniki  będą zawsze gotowe do użycia, a nie splątane i wymagające przygotowania. 

Jakie zwijaki do przewodów oferujemy? 

W ofertach naszych partnerów zajmujących się dystrybucją akcesoriów do ogrodzeń znajdziesz zwijaki w kilku wariantach: 
  • o średnicach 20 i 30 cm, 
  • w kolorach czarnym i niebieskim, 
  • z dodatkowymi funkcjami – w tym z blokadą i hamulcem, które ułatwiają używanie urządzeń (blokują rozwijanie się kabla i ograniczają tempo obracania się szpuli), 
  • z możliwością zawieszenia zwijaka na pasku lub na samym ogrodzeniu – pasek ułatwia przenoszenie zwijaków do przewodów, ponieważ pozwala mieć obie ręce wolne podczas pracy, 
  • wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego oraz tworzywa sztucznego i ocynkowanego metalowego stelaża – urządzenia są odporne na wpływ warunków atmosferycznych i uszkodzenia mechaniczne , co zapewni możliwość korzystania przez wiele sezonów 
Każdy nasz zwijak do przewodników jest dopracowany w każdym calu. Działa płynnie i niezawodnie, a do tego jest zbudowany w sposób zapewniający sprawne rozwijanie przewodu w każdych warunkach. Jest lekki i wytrzymały, więc możesz go swobodnie przenosić i używać tak, jak potrzebujesz bez dyskomfortu i obaw o uszkodzenie.

Dlaczego warto zainwestować w zwijak posiadając ogrodzenie elektryczne? 

Zwijak ułatwia zwijanie, przenoszenie oraz przechowywanie przewodów ogrodzeniowych i innych znajdujących się w Twoim warsztacie lub gospodarstwie. Tym samym poprawia komfort pracy, pomaga odpowiednio zorganizować przestrzeń i przechowywać urządzenia niezbędne do wykonywania codziennych obowiązków. Zwijak jest  prosty w obsłudze i dlatego jest niezawodny. Nie psuje się, nie wymaga specjalnej konserwacji i serwisu. 

Kiedy przyda Ci się zwijak? 

Zwijak do przewodu  przyda się każdemu, kto na co dzień korzysta z ogrodzenia pod napięciem. Urządzenie znacznie usprawnia jego obsługę. Pozwoli Ci szybko przenieść przewodnik tam,  gdzie będziesz go potrzebować – bez konieczności jego rozplątywania czy nawijania na ramię. Nawijając drut, plecionkę lub taśmę na szpulę, zapewnisz sobie możliwość ich szybkiego użycia bez potrzeby rozplątywania. Zwijak usprawnia także segregację różnych elementów. Szpulę możesz podpisać i umieścić na niej konkretny odcinek– np. do danej kwatery ogrodzenia lub konkretnego pastwiska. Dzięki temu zawsze będziesz wiedzieć, gdzie znajduje się konkretny odcinek, a to pozwoli Ci od razu po niego sięgnąć w razie potrzeby. 

Zwijaki do przewodników naszej produkcji dostępne w ofercie dealerów – asortyment dopasowany do Twoich potrzeb

Zwijaki do przewodów znajdziesz w ofertach naszych dealerów — podobnie jak inne akcesoria ogrodzeniowe, w tym m.in. sprężyny naciągowe i napinacze oraz wiele innych. Oferowane przez nas produkty są dostępne w atrakcyjnej cenie, wytrzymałe, odporne na działanie czynników atmosferycznych i dostępne w kilku różnych wariantach.  Możesz dobrać do nich również dodatkowe elementy, w tym także rozwijaki do drutów czy dodatkowe szpule. Dzięki temu dopasujesz konkretne produkty i ich parametry do swoich  potrzeb.