< Powrót

Mierniki do ogrodzenia elektrycznego

Mierniki

Przyrząd do mierzenia napięcia elektrycznego 

Przyrząd do mierzenia napięcia elektrycznego jest przydatnym akcesorium do obsługi ogrodzeń pod napięciem. Pozwala kontrolować ich stan oraz w razie potrzeby dokonywać zmian w ustawieniach ich trybu pracy. Dzięki miernikowi zyskasz pewność, że pastuch działa zgodnie z Twoimi oczekiwaniami — zapewnia ochronę, a jednocześnie jest bezpieczny dla zwierząt i osób odpowiedzialnych za opiekę nad nimi. 

Tester do pastucha dopasowany do Twoich potrzeb — charakterystyka asortymentu dostępnego u naszych dealerów 

Jaki tester do palucha wybrać? W asortymencie naszych dealerów znajdują się urządzenia, które: 
  • umożliwiają pomiar intensywności upływów prądu;
  • mogą jednocześnie pełnić funkcję dżulometra i woltomierza (przy wyborze odpowiedniej opcji);
  • mają różnorodny zakres działania (m.in. 10 kV, 15 kV); 
  • są łatwe w obsłudze (dokonanie pomiaru trwa kilka chwil i nie wymaga specjalistycznego przygotowania), 
  • pozwalają kontrolować uziemienie;
  • mają dopracowany kształt (możesz pewnie i z łatwością się nimi posługiwać podczas pomiarów). 
Każdy z mierników pochodzi od renomowanego producenta, w tym m.in. od francuskiej firmy Lacme. Dzięki temu mamy pewność, że każde urządzenie pomiarowe elektryczne jest solidne, bezpieczne i zapewnia dokonywanie precyzyjnych pomiarów. Jeśli zdecydujesz się na jego zakup,  będzie służyć Ci przez wiele lat zarówno podczas obsługi pastucha o niewielkiej sile impulsu, jak i tego o dużej. 

Jak używać urządzeń pomiarowych elektrycznych? 

Podczas używania testera do pastucha pamiętaj przede wszystkim o zachowaniu ostrożności i postępowaniu zgodnie z instrukcją producenta konkretnego urządzenia. Niektóre modele należy zawiesić na ogrodzeniu, a przeznaczoną do tego część wbić w ziemię po to, by dokonać pomiaru. Inne z mierników wystarczy tylko przyłożyć do pastucha i odczytać wynik — z ekranu lub z samego urządzenia, na którym zaświeci się odpowiednia dioda. Tryb działania urządzenia pomiarowego elektrycznego zależy od tego, na jaki wariant się zdecydujesz. 

Jak sprawdzić, czy pastuch działa? 

Zastanawiasz się, jak sprawdzić, czy pastuch działa? Jeszcze niedawno wiele osób dłonią sprawdzało, czy urządzenie działa. To jednak bolesne i nieodpowiedzialne. Współcześnie do pomiarów używa się specjalistycznych przyrządów do mierzenia napięcia elektrycznego. Pozwalają bezpiecznie sprawdzić, czy pastuch pracuje oraz jakie ma ustawione parametry. To o wiele skuteczniejszy i bezpieczniejszy sposób niż eksperymentowanie z własnym zdrowiem.

Przyrządy do mierzenia napięcia elektrycznego – zrób zakupy u naszych dealerów i wybierz urządzenia najwyższej jakości

W ofercie naszych dealerów znajdziesz nie tylko mierniki, ale i łączniki do przewodów oraz wiele innych akcesoriów do ogrodzeń elektrycznych. Produkty pochodzą od renomowanych producentów. Są trwałe, niezawodne i dopasowane do potrzeb użytkowników. Inwestując w nie, poprawisz swój komfort pracy i jednocześnie dbasz o sprawne działanie ogrodzenia. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty i do składania zamówień..