Menu Zamknij

Zostań partnerem

Dołącz do społeczności liderów branży i dostarczaj swoim klientom ogrodzenia elektryczne na najwyższym poziomie technologicznym. Jeśli prowadzisz hurtownię, sklep stacjonarny lub internetowy – skontaktuj się z nami, w celu ustalenia warunków współpracy.

1.Napisz maila na adres: pomelac@pomelac.pl. Pamiętaj o podaniu w wiadomości danych rejestrowych firmy.

2. Skontaktuj się bezpośrednio z naszym przedstawicielem handlowym odpowiedzialnym za region, w którym jest zlokalizowana Twoja firma:

Przedstawiciele handlowi

Daniel Kanownik
daniel.kanownik@pomelac.pl
województwa: zachodnio-pomorskie, kujawsko-pomorskie, pomorskie, warmińsko-mazurskie, podlaskie, część wielkopolskiego, część mazowieckiego
Łukasz Giziewicz
lukasz.giziewicz@pomelac.pl
województwa: dolnośląskie, opolskie, śląskie, lubuskie, łódzkie, lubelskie, podkarpackie, małopolskie, świętokrzyskie, część mazowieckiego, część wielkopolskiego

Korzyści ze współpracy z Pomelac

Prestiż

Pracuj z liderem produkcji ogrodzeń elektrycznych, a także wyłącznym dystrybutorem marki Lacme w Polsce.

Zysk

Poszerz swoją ofertę o elementy ogrodzeń elektrycznych najwyższej jakości, zdobywaj nowych klientów i rozwijaj swoją markę.

Stabilność

Zbuduj trwałe relacje biznesowe z zaufaną marką. Jesteśmy na rynku od ćwierćwiecza. Oferujemy produkty o wypracowanej renomie i dużej rozpoznawalności.

Wiedza

Oferujemy partnerom dostęp do naszej 25-letniej wiedzy i doświadczenia, chętnie udzielamy wsparcia merytorycznego. Unijne certyfikaty: techniczne i bezpieczeństwa oraz liczne nagrody to dowód, że jesteśmy specjalistami w naszej branży.