< Powrót

Słupki Metalowe do pastucha

 • product image

  SŁUPEK ZE STALI ZE STOPKĄ 1,2m

  27,06 zł

  Nr kat. 102-022-016 Zalecane stosowanie izolatorów z nakrętką (do drutu – 103-050-020, lub do taśmy – 103-050-014)Grubość słupka: 12 mmDługość całkowita: 120 cmZabezpieczony farbą NITROMAL

 • product image

  SŁUPEK ZE STALI ZE STOPKĄ 1m

  23,37 zł

  Nr kat. 102-022-014 Zalecane stosowanie izolatorów z nakrętką (do drutu – 103-050-020, lub do taśmy – 103-050-014)Grubość słupka: 12 mmDługość całkowita: 100 cmZabezpieczony farbą NITROMAL

Metalowe

Trwałe słupki metalowe zabezpieczone przed korozją farbą podkładową. Nóżki umożliwiają szybkie i łatwe instalowanie słupków w podłożu. Malowany farbą podkładową metal, z którego wykonane są słupki, zapewnia wspaniałą trwałość. W przypadku słupków ze stopką doskonale sprawdzają się izolatory z nakrętką.

Słupki do ogrodzenia metalowe

Bez względu na to, czy w Twoim gospodarstwie mieszkają konie, bydło, owce, czy kozy, potrzebne jest dobre ogrodzenie pastwiska lub padoku. Z jednej strony zabezpiecza ono zwierzęta przed drapieżnikami, obcymi ludźmi lub kontaktem ze zwierzyną leśną, a z drugiej — zapobiega ucieczce Twojego inwentarza. Jeśli grodzisz pastwisko lub padok, z pewnością przydadzą Ci się dobre słupki metalowe na ogrodzenie.   Słupek metalowy do ogrodzenia elektrycznego jest dostępny w kilku wymiarach, dzięki czemu możesz dopasować produkt do potrzeb swojego gospodarstwa. To ułatwi Ci wytyczenie dowolnego pastwiska lub padoku — na stałe lub tymczasowo.

Słupek metalowy do pastucha — trwały i wszechstronny

Słupki metalowe na ogrodzenie cieszą się dużą popularnością ze względu na prosty i szybki montaż oraz dużą wszechstronność. Ułatwiają ogrodzenie pastwiska pastuchem, a ich montaż oraz demontaż przebiega błyskawicznie. Dzięki temu doskonale sprawdzają się w roli tymczasowego ogrodzenia oraz na gruntach, na których nie chcemy stawiać trwałych ogrodzeń (np. z powodu dzierżawy gruntu).   Słupek metalowy do pastucha dostępny jest w partnerskich punktach sprzedaży – zabezpieczony przed korozją za pomocą farby podkładowej. Dzięki temu pozostaje odporny na warunki atmosferyczne i wilgoć. Jest także odporny na uszkodzenia mechaniczne i może spełniać swoje zadanie przez wiele lat. Słupki metalowe na ogrodzenie dostępne u Certyfikowanych Sprzedawców Pomelac są wyposażone w nóżki, które ułatwiają szybkie i proste zainstalowanie ich w podłożu. Dzięki temu możemy chronić nasze zwierzęta i zatrzymać je w jednym miejscu, poświęcając na ogrodzenie terenu minimum czasu i wysiłku.   Słupki do ogrodzenia metalowe są bardzo wszechstronne i z łatwością dopasowują się do potrzeb konkretnego miejsca. To prosty przyrząd, który warto mieć w każdej stajni lub gospodarstwie nastawionym na produkcję zwierzęcą. Polecamy używanie metalowych słupków wraz z izolatorami z nakrętką. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, a w razie pytań — zachęcamy do kontaktu.