< Powrót

Słupki drewniane do pastucha

 • product image

  Słupek drewniany fi 6/150

  19,68 zł

  Nr kat. 202-029-031 Słupek drewniany zaostrzony, doskonały do narożników ogrodzeniaZabezpieczony przed działaniem warunków atmosferycznychZaimpregnowany ciśnieniowoŚrednica: 6 cmDługość całkowita: 150 cm

 • product image

  Słupek drewniany fi 6/200

  34,44 zł

  Nr kat. 202-029-032 Słupek drewniany zaostrzony, doskonały do narożników ogrodzeniaZabezpieczony przed działaniem warunków atmosferycznychZaimpregnowany ciśnieniowoŚrednica: 6 cmDługość całkowita: 200 cm

 • product image

  Słupek drewniany fi 10/240

  79,95 zł

  Nr kat. 202-029-042 Słupek drewniany zaostrzony, doskonały do narożników ogrodzeniaZabezpieczony przed działaniem warunków atmosferycznychZaimpregnowany ciśnieniowoŚrednica: 10 cmDługość całkowita: 240 cm

 • product image

  Słupek drewniany fi 10/200

  52,89 zł

  Nr kat. 202-029-041 Słupki to jeden z podstawowych elementów budowy ogrodzenia elektrycznego. Słupki drewniane polecane są do budowy ogrodzeń stałych, a także do wzmacniania ogrodzeń

Drewniane

Drewniane słupki do pastuchów

Prawidłowe ogrodzenie padoku lub pastwiska znacząco zwiększa bezpieczeństwo zwierząt, które na nim przebywają. Konie, bydło, owce lub kozy są wówczas odpowiednio zabezpieczone przed dzikimi zwierzętami i ludźmi. Właściciel ma również pewność, że jego żywy inwentarz nie ucieknie z pastwiska, nie wejdzie w szkodę, ani nie zrobi sobie krzywdy. Popularnym sposobem grodzenia terenu dla zwierząt jest pastuch elektryczny. To bardzo skuteczny sposób na wytyczenie stałego lub tymczasowego pastwiska, znacznie szybszy i mniej kosztowny niż stawianie tradycyjnego ogrodzenia drewnianego lub metalowego. Warto zadbać, aby ogrodzenie elektryczne było trwałe, odporne na warunki atmosferyczne i pomysłowość zwierząt. W tym celu proponujemy, by zamiast słupków z tworzywa sztucznego zastosować słupki ogrodzeniowe drewniane, dostępne Certyfikowanych Sprzedawców Pomelac na terenie całego kraju.

Słupek drewniany okrągły — solidny i trwały

Stawiając ogrodzenie elektryczne, powinniśmy zadbać o jego stabilność i trwałość. Dzięki temu ogrodzenie będzie spełniało swoją funkcję i unikniemy czasochłonnych napraw lub poprawek. Słupki drewniane do ogrodzenia elektrycznego można stosować samodzielnie lub łączyć je z lżejszymi słupkami z tworzyw. W partnerskich punktach sprzedaży oferujemy słupki zaostrzone z jednej strony, w kilku rozmiarach do wyboru.

Słupki ogrodzeniowe drewniane od Pomelac — zalety:

 • Słupki są impregnowane ciśnieniowo, co zwiększa ich odporność na warunki atmosferyczne, wilgoć i grzyby.
 • Zapewniają stabilność ogrodzenia, w przeciwieństwie do lżejszych słupków z tworzywa. Poleca się je do montażu na terenach, na których powszechnie występują dzikie zwierzęta (np. w pobliżu lasów).
 • Mogą spełniać swoją funkcję przez długie lata, co stanowi dużą oszczędność czasu i pieniędzy.
 • Są odporne na uszkodzenia mechaniczne — można wbijać je kafarem, dobrze znoszą mocny naciąg oraz ewentualne próby uszkodzenia przez zwierzęta.
 • Słupki ogrodzeniowe drewniane dają możliwość postawienia solidnego ogrodzenia dopasowanego do potrzeb (np. sam pastuch, pastuch i siatka, sama siatka).
 • Dzięki wszechstronności dopasowują się do potrzeb konkretnego miejsca.
 • Drewno to ekologiczny materiał, który nie tylko jest przyjazny dla środowiska, ale również dobrze prezentuje się w krajobrazie.
Wybierz drewniane słupki do pastuchów i stwórz bezpieczne ogrodzenie na lata! Raz wykonana praca będzie przez długi czas dawać owoce, chroniąc Twoje zwierzęta, a bezpieczne pastwisko z pewnością pozytywnie wpłynie na ich dobrostan. W razie pytań zachęcamy do kontaktu.