Schowek

Usługa budowy ogrodzenia elektrycznego


Proponujemy Państwu nową usługę: budowa profesjonalnego ogrodzenia elektrycznego na wskazanym terenie. Zapraszamy do obejrzenia naszego filmu promocyjnego:

Na indywidualne zlecenie wykonamy solidne, profesjonalne ogrodzenia elektryczne dla każdych zwierząt, w każdych warunkach terenowych, na terenie całego kraju. Koszty materiałów wraz z montażem szacujemy każdorazowo według konkretnych potrzeb na podstawie przesłanych do nas map terenu, zdjęć, opisów.

Przykłady realizacji ogrodzeń - tu obejrzą Państwo wykonane przez nas ogrodzenia.

 

Zapytania prosimy przesyłać na adres pomelac@pomelac.pl wraz z następującymi informacjami:

  • na jakie zwierzęta będzie przeznaczone ogrodzenie,
  • czy jest możliwość zasilania elektryzatora z sieci elektrycznej,
  • adres i krótki opis miejsca w którym znajduje się pole do ogrodzenia, mogą Państwo używać Google Maps i po utworzeniu zrzutu ekranu ze zdjęciem terenu, nanieść (np. w programie Microsoft Paint) granicę ogrodzenia,
  • nr telefonu.

Zachęcamy do kontaktu. Prosimy dzwonić pod nr tel. +48 29 742 30 81 (poniedziałek - piątek, od godz. 7:00 do 16:00) lub pisać na adres e-mail: pomelac@pomelac.pl

Przypominamy:

Koszty budowanych przez nas ogrodzeń elektrycznych mogą być zrefundowane w ramach działania „Modernizacja Gospodarstw Rolnych” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Wnioski można składać w terminie od 29 czerwca do 28 lipca 2017 w ARiMR.

Można uzyskać do 50% zwrotu kosztów inwestycji związanej z wyposażaniem pastwisk lub wybiegów dla zwierząt, w szczególności kosztów grodzenia lub budowy wiat (dotyczy trzech sektorów: rozwój produkcji prosiąt, rozwój produkcji mleka krowiego, rozwój produkcji bydła mięsnego).

Zachęcamy do skorzystania z tej możliwości. Warto zainwestować w profesjonalne ogrodzenia, gwarantujące bezpieczeństwo zwierząt. Więcej informacji o projekcie można znaleźć na stronie ARiMR.

Szczegóły programu (plik PPT)

Dokumenty pomocne przy ubieganiu się o wsparcie rozdzielane przez ARiMR w latach 2014 - 2020

Usługa budowy ogrodzenia elektrycznego

Proponujemy Państwu nową usługę: budowa profesjonalnego ogrodzenia elektrycznego na wskazanym terenie - szczegóły i opis oferty. Koszty budowy mogą być refundowane. 

Przykłady realizacji ogrodzeń.

więcej